Studio PiK – dlaczego my

Studio PiK Paweł Radomski powstało w styczniu 2019 roku. Głównym miejscem działania stał się Rzeszów, z którym architekt związany jest od 2015 roku. Właściciel swoje doświadczenie na rynku projektowym oraz nadzoru nad projektem i wykonawstwem zdobywa od 2008 roku.

Realizujemy się głównie w segmencie mieszkaniowym, budownictwa jedno- i wielorodzinnego. Równocześnie nie boimy się zadań z zakresu budownictwa obiektów użyteczności publicznej służby zdrowia: szpitali, poradni, aptek i gabinetów lekarskich.

Ideą i zadaniem, dla których powstało Studio PiK Paweł Radomski jest kompleksowa obsługa Inwestorów. Prowadzimy usługi w zakresie doradztwa projektowego przez cały proces inwestycyjny. Zapraszamy do kontaktu przed pozyskaniem działki / lokalu. Podejmiemy się przygotowania dokumentacji projektowej oraz nadzoru nad realizacją projektu i kontrolą budżetu inwestycji.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie Inwestorów na fachowe doradztwo inżynieryjne rozwinęliśmy swoją działalność o Odbiory Techniczne Mieszkań w Rzeszowie od deweloperów i spółdzielni. Wiedza merytoryczna i techniczna wykorzystywana w dotychczasowej pracy projektowej została poszerzona o doświadczenie zdobyte w firmie Generalnego Wykonawcy. Znajomość przepisów prawa i norm odbiorowych pozwala na fachowe doradztwo inżynieryjne podczas przeglądów technicznych lokali.